ЗАРАДИ СЕЛЕЊЕ ПРОДАВАМ: ЕЛЕКТРИЧНА БРУСАЛКА- ЌОШАЛКА
1 €
Цената не е фиксна
13.10.2021 21:40

Кичево

1. PRODAVAM REGAL SVETLO KAFENA BOJA(GORNITE ДЕЛОВИ СЕ ПОСЕБНИ)
2. TRI STARI ШИФОЊЕРИ - ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
3. ДВЕ СТАРИ ВИТРИНИ СО СТАКЛЕН ИЗЛОГ - ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
4.ЧЕТИРИ КАУЧИ
5.ТРИ ЕЛЕКТРИЧНИ ШПОРЕТИ И ЕДЕН НА ДРВА
6.ТЕЛЕВИЗОР КВАДРО СО МАСИЧЕ НА КОЛЦА
7.ВОДНА ПУМПА „ГАРДЕНА - СО МАЛ ДЕФЕКТ- РАБОТИ“
8. СТАР ШИФОЊЕР -ИСПАВЕН- АНТИКА
9СТАР БРАЧЕН КРЕВЕТ СО ОДЛИЧНИ ДУШЕЦИ
10. НОВА ЕЛЕКТРИЧНА БРУСАЛКА- ЌОШАЛКА, СО ГОЛЕМ КАМЕН ЗА СЕЧЕЊЕ ПОД АГОЛ 150 ЕВРА
ВКУПНО 200 ЕВРА, ЕЛЕКТРИЧНАТА ПИЛА ЗА СЕЧЕЊЕ ПОД АГОЛ НЕ ВЛЕГУВА ВО ВКУПНАТА ЦЕНА СЕ ПРОДАВА ПОСЕБНО, А МОЖЕ И ОДДЕЛНО ДА СЕ КУПАТ ДРУГИТЕ РАБОТИ!
ТЕЛ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ 077 808 910 ЉУПЧЕ

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Љупче
Потврден огласувач
077808910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам