MED / МЕД
400 МКД
Цената е фиксна
20.12.2021 17:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продава природен мед. Цена на големо 400 мкд, на мало 450мкд. Инфо на тел 075 307 644

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070551633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам