1 / 1
Fiat campagnola na delovi!
111.111 МКД
20.07.2022 13:20

Пехчево / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Campagnola

Година:

1986

Гориво:

Дизел

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat Campagnola na delovi zdrav motor od fiat brava 1.9 dizel odgovara na site fiat campagnoli.Reduktor,manjac,definicial,ladnak,alanser,alternator i dr...
Poveke informacii na:
076-387-037 Vanco
075-550-749

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
075550749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам