1 / 9
Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi
300 €
06.03.2023 21:02

Прилеп / Прилеп

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Turbina turbini ventilator турбина

500 €

Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам