1 / 1
CISTENJE I ODRZUVANJE HIGIENA VO IGROTEKA
По Договор
29.11.2021 09:38

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota za odrzuvanje higiena vo Igroteka, moze da se dogovorime ili sabajle pred otvaranje ili navecer na zatvaranje.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

DFR
Потврден огласувач
078551064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам