1 / 4
Livadski med Queen Honey
400 МКД
03.11.2021 21:47

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Нарачајте од Вистинските Производители и Вкусете го Најквалитетниот 🐝 Природен Ливадски Мед и уверете се во Квалитетот! 🍯🍯🍯
❗️❗️❗️Телефон за контакт ☎️ 078473991 или пишете ни во 💌инбох❗️❗️❗️
✅Цена: 400 денари килограм 350денари над 100килограми🍯
🚛Вршиме достава со карго до домашна адреса.
Трошок за карго 120 денари до дома пристигнато или 90 денари доколку го подигнете од базата на каргото 🚛
‼️❗️За нарачка над 2000 денари или 5 кг. Мед ние ја покриваме доставата‼️❗️

За живот сладок како мед! - Конзумирајте Queen Honey Мед! 🍯

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
078561663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам