1 / 1
PRODAVAM STAN / SHITET BANESA 77m2 8 kat
1 €
Со вклучен ДДВ
14.10.2021 14:29

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Нема

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

SHITET
1 banes 3 dhomeshe 77m2, 8 kat

PRODAVAM
77m2 stan so edna terasa, 8 kat

PER ME SHUME INFORMATA LAJMROHUNI 075/225-916
POVEKE INFORMACII NA 075/225-916

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Duli
Потврден огласувач
075225916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам