1 / 5
Mercedes c180
550 €
Цената е фиксна
28.05.2022 11:17

Македонска Каменица / Делчево

Kolata se prodava na delovi moze i cela
Benzin/plin
Klima
El. Stakla

077577107

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам