1 / 1
yamaha majesty
800 €
09.01.2022 10:49

Виница / Виница

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

majestiy

Километри:

35000

pali vozi poveke info na tel 070641970

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dushko
Потврден огласувач
070641970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам