1 / 6
se prodava fotoaparat CANON(skoro nov)
1.500 МКД
Цената не е фиксна
14.10.2021 15:36

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

mnogu malku koristen fotoaparat original brand CANON,slikite sto gi pravi se isti so HD kvalitet(ima svoja futrola),,vgraden jak BLic,,,ima povecefunkcionalen displey.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Canon

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
077757234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам