1 / 5
Prevoz/Transport/Selidbi
По Договор
16.08.2022 18:23

Кисела Вода / Скопје

•Vrsham sekakov vid na prevoz so Kombe vo sekoe vreme niz Skopje i cela Makedonija prevozot se vrshi so Fiat Ducato Maxi so slednite dimenzii na tovarniot del:
>Dolzina na tovaren del : 4,00 m
>Shirina: 1,87m
>Visina: 2,00

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078334129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам