1 / 8
Audi A3 2.0tdi 140kw
2.800 €
Цената е фиксна
29.10.2021 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirano do krajot na april

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078451879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам