1 / 5
Се продава куќа/куќи во нас.Питарница
1 €
01.12.2022 20:36

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

4

Квадратура:

208 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

387 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Pitarnica

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povrsina od 208 m2 i dvorno mesto so pristapen pat od vkupno 387 m2 so cist imoten list.
Visinski ima Prizemje+Kat, a del od prizemjeto e so namena garaza. Locirana e vo mirna naselba so seta komunalna infrastruktura.
I vtorata kukja e so isti karateristiki i povrsina.
TELEFON ZA KONTAKOT:
078/439-222 - Goce
078/439-222 - Goce
078/439-222 - Goce
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Trajko
Потврден огласувач
078351000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам