1 / 7
Mercedes E 270 CDI
По Договор
09.08.2022 12:58

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes E270cdi 2002 vo top sostojba registriran do 03/01/2023 mozna zamena za karavan vozilo so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

benito
Потврден огласувач
071377440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам