1 / 4
Pecki na peleti Blist optima 8 kw
33.950 МКД
14.02.2022 09:43

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:39.950 ден
🔥🔥🔥🔥🔥 цена на попуст : 33.950 ден 🔥🔥

Бои на залиха Веж и црвена

Blist OPTIMA 8 BEZ печка на пелети. Електрична моќност во фаза на палење: 390W; Електрична моќност за време на работење на печката: 180W; Вкупна влезна моќност (min/max): 2.98 KW / 9.47 KW; Номинална излезна моќност (min/max): 2.64 KW / 8.00 KW; Степен на искористување (min/max): 88.3% / 84.5%; Потрошувачка на пелети (min/max): 0.61 kg/h / 1.95 kg/h; Големина на Големина на грејниот простор [m³]: 110 – 140; Максимално време на работа со полн магацин: 36 часа; Капацитет на магацинот за пелети: 23 kg; Дијаметар на продолжетокот за ќумец: 80 mm; Димензии: 515x565x1130 mm; Нето/ бруто тежина: 120 /140 kg

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektricen trotinet MS ENERGY eRomobil x10 NOVI!

87999 МКД

Led grealka kalorifer 750w novi!!

2190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам