1 / 1
Daihatsu terios 1.3l na delovi
1 МКД
29.10.2021 13:00

Валандово

Марка:

Daihatsu

Модел:

Terios

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Tel za kontakt 070 654 942

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
071205553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам