1 / 5
AGREGAT-INVERTER --ADAPTER
1.400 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2022 07:24

Велес / Велес

Испраќам по карго    

UNIVERZALEN ADAPTER OD 15 -26 V
SE PRIKLUCHUVA NA UPALJACH
ZA POLNENJE NA LAP-TOP ( vo kamion-kola ..... )

se ukluchuva i na 220 v

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам