1 / 2
Frizider Side by side/ФРИЖИДЕР
26.000 МКД
14.04.2022 12:46

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam frizider side by side FUEGO so 4 godini i 6 meseci garancija 26000 denari.Moze i zamena za drug pomal frizider so garancija so vasa doplata.

https://www.neptun.mk/categories/SIDE_BY_SIDE_FRIZIDERI/FUEGO-FGSBS-9472-X
Tel:075/338-284

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
075338284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам