1 / 4
Germanski maski brend maici Cavalli,Jack&Jones..
600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 19:05

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Сива

Preubavi germanski maski maici Cavalli ,Jack&Jones,Lacoste,Lotto
Preubavi kvalitetni moderni brend
Cena na Cavalli i Lacoste 1800
Namaleni na 900

Drugite maici cena 1200
Namaleni po 600

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend pantaloni/bermudi br.XL/XXL HILFIGER%%

1000 МКД

Germanski brend maici br.M ARMANI,JOOP'REPLAY%%%%

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам