1 / 2
ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ПО СОЛО - ПЕЕЊЕ, МУЗИЧКА ТЕОРИЈА И СОЛФЕЖ
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2022 14:59

Кисела Вода / Скопје

Дипломиран музичар на одсек соло - пеење
Давам приватни часови по:
- соло - пеење ( не опера туку сите жанрови на популарната музика)
- солфеж и
-теорија на музиката

Кисела вода 1 - Скопје

Телефон за контакт : 071 - 935 - 440

Aлександар Здравков


Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Aлександар Здравков
Потврден огласувач
071935440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам