1 / 5
Se prodava Vw touran 2.0 tdi so 7 sedista
4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2022 22:03

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw touran 2.0 tdi so 7 sedista so ful oprema vebasro vo izvaredna sistojba servisirano registrirano do 10 2022 god. Tel.078 346 052

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce Dimitrov
Потврден огласувач
78346052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам