1 / 1
Метална палма за цвеќиња
2.000 МКД
Цената е фиксна
23.06.2022 01:28

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Метална палма со коноп.
-Цена :1500 денари
-Вршиме достава до сите градови.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077771198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам