1 / 7
Surround system -Canton marka
1 €
26.11.2021 18:30

Илинден / Скопје

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani doneeeni od Germania so systemot sleduva I pojacalo od SONY “STR-DB790”model ..vredi da se vidi…077 894 940

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Dzevat
Потврден огласувач
077568041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам