1 / 6
Plafonerki lusteri
200 МКД
01.06.2022 14:03

Кисела Вода / Скопје

Prodavam plafonerki
Mala300 denari
Sredna600denari
Golema800denari
Osmoagolnik600denari
Lister1000denari
Zgloben luster1200denari
Site komplet 3500denari
Topka200denari

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

s
Потврден огласувач
071296244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам