1 / 5
Drven Volan Mahagon internacional za po stari koli.
3.500 МКД
24.04.2023 15:57

Тетово / Тетово

Volan od drvo, (Mahagon)
Internacional, može da se menuva gllavata na vollanot, se stava glava na koja mu odgovara na vaša kola.

Originallen!

Cena 60€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Idriz Vila
Потврден огласувач
071261700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам