1 / 8
Opel Astra 1.7 Disel !!
По Договор
16.10.2021 08:21

Градско / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo super sostojba, najdobrata oprema Cosmo, vredi da se vidi.


Cena: Po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjoke
Потврден огласувач
071234857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам