1 / 2
Nandina domestica
400 МКД
07.12.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Контејнерски садници во 22см саксија, погодни за садење во било кое време.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Vojche
Потврден огласувач
072231479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам