1 / 1
Germanski brend maski suskavec/jakna br.XL/XXL %%
1 МКД
20.11.2021 12:15

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Темно сина

Kako NOV germanski maski brend suskavec jakna brend Spalding br.XL/XXL
Ne propusta dozd i veter mnogu ubav model se sobira na polovinata so vrvka po potreba
Ima i kapa koja se vadi odnazad
Cena 1600.
Namalen 1200
Denes samo 800

Pogore na stranata kaj Site Oglasi mozete da gi poglednete i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Brend maska crna bluza org.GUESS br.S/M %%%

1 МКД

Germanski brend maski dzemper br.L org.LACOSTE %%%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам