1 / 4
Se prodava kamion Skania
1 €
15.05.2022 02:33

Ресен

Usluzen oglas
Se prodava kamion skania 112 specinalno vozilo atestirana shasija specijalno za trupci vo odlicna sostojba
REGISTRIRAN CELA GODINA I NOVI AKUMULATORI
Ima prostor za dogovor na lice mesto po viduvanje na voziloto
Poveke info na mob
078 207 983
078 207 983
078 207 983
078 207 983

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
078308501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам