1 / 10
Cirkular 1350w PARKSIDE
5.000 МКД
25.03.2022 11:39

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 1350 wati, namenet za secenje na drvo, plastika i lesni gradezni materijali.
So potenciometar za reguliranje broj na vrtezi, moznost za podesuvanje na dlabocina i agol na secenje do 45 stepeni, golemina na pila 190 mm. so laser za precizno secenje.
Vo kutija so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

VASKO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам