1 / 2
Се продава MAGNOFLEX наддушек
300 €
29.05.2023 19:45

Карпош / Скопје

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic and silver therapy.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Melita
Потврден огласувач
71367678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам