1 / 1
ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI
500 €
12.08.2022 09:51

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI 071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам