1 / 1
Oprema za restoran
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2022 23:35

Кисела Вода / Скопје

Se prodava mnogu malce koristena oprema za restoran
- Masi stolici
- Tenda pergola 11x6
-Tenda pergola 4x5
-Sank (4m)
-Pvc vrati
-Kameri 4
-Skara na plin

Za poveke informacii javete se na
078 888-342

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078888342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам