1 / 3
Harley Davidson
35.000 €
26.05.2022 11:19

Охрид / Охрид

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Туринг

Година:

2019

Модел:

Harley Road Glide Special

Километри:

5000

Road Glide Special 114 ci

Arlen ness Glass Air intake
Dominator cycles 14" rachki
Dynojet power vison tune

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076376777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам