1 / 2
Tarket montaza 80 den
80 МКД
16.10.2021 20:00

Скопје Центар / Скопје

Montaza na tarket so dolgogodisno iskustvo cena 80 den.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам