1 / 1
Гарнитура
8.000 МКД
16.10.2021 20:03

Гевгелија / Гевгелија

Добро сочувана со механизам за спиење.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
070578023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам