1 / 2
Козметички салон Лина Калиста S&S нуди.
По Договор
16.10.2021 22:59

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Професионален козметички салон Лина Калиста S&S нуди:
- Нега на лице
- Масажи : Класична масажа, Релакс масажа, Антицелулитна масажа
- Депилација
- Педикир
- Третман на лице
Повелете на професионални услуги, телефонски број за контакт 075-272-838. Локација Скопје , Рампа ( карши тутунски комбинат )

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
075272838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам