Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki
2.500 МКД
27.11.2022 04:29

Карпош / Скопје

Kupuvam rx 580 4gb - 2500 den

Kupuvam rx 580 8gb - 4000 den

KONTAKT NA VIBER

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077 621 080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам