1 / 3
Продавам стар паркет
200 МКД
Цената е фиксна
17.10.2021 11:00

Скопје Центар / Скопје

Продавам одлично сочуван стар паркет за простор од 36м2. Димензиите се стандардни, а дрвото е буковo.

Цената е по м2.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Мите
Потврден огласувач
070275770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам