1 / 12
Glavini predni i zadni qr i boost
1.000 МКД
17.10.2021 11:16

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Glavini predni i zadni qr i boost
Predna glavina vibrek fugi 32 spici qr 800 den
Predna glavina disk qr 32 spici 1000 den
Preden glavina disk dt swiss hybrid 28 spici boost 15x110 ..2100 den
Predna glavina disk ghost 32 spici boost 15x110 ..1800 den
Zadna glavina disk qr 32 spici Shimano hub 1000 den
Zaden glavina disk xcl qr 32 spici Shimano hub 1500 den
Zaden glavina disk qr haibike components 32 spici Shimano hub..1800 den
Zaden glavina disk qr sun ringle 32 spici Shimano hub 2500 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам