1 / 3
Се продава цистерна
1 €
31.12.2022 12:04

Кавадарци / Кавадарци

Се продава пластична цистерна со дебелина на пластика од 2цм, капацитет 1,500литра.
Инфо 075/508-419

Категорија: Останато

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070/792-675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам