1 / 12
Svetla predni zadni
250 МКД
17.10.2021 12:37

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Svetla predni zadni so usb crivit 1000 den
Svetlo predno zadno so baterija 500 den
Svetla zadni 200 i 250 den
Svetlo predno so dve pozici na svetene usb 550 den
Drzac za tel 250 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам