1 / 12
Sedista . fizik.syncros.cube merida.sellle royal
850 МКД
17.10.2021 12:55

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Sedista
Fizik ninsen 2000 den
Fizik tundra belo 900 den
Merida 1900 den
Cross novi 1600 den
Selle royal 1400 den
Sycros 1200 den
Cube 1200 den
Lietu a6 850 den
I drugi brendovi novi sedista od 500 do 850 den
Gel navlaka novi 350 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам