1 / 6
Dalovi za lap top
25 €
30.04.2023 13:32

Струга / Струга

Delovi za lap top i deskop (hard disk,ram,dvd rezac, polnac za acer) i za deskop komjuteri hd 40 gb i 80 gb i dr delovi)komplet 25eu posebno po 400 den 075520846

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075520846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам