1 / 1
4 Канале делечински управувач, преајник- приемник
600 МКД
17.10.2021 17:54

Битола

4 канален далечински управувач со приемник

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075541917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам