1 / 1
Детски чизми
1.500 МКД
Цената е фиксна
17.10.2021 19:26

Битола / Битола

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

34

Боја:

Црна

Водотпорни детски машки чизми
Тушевски

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078261335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам