1 / 3
Kompresor Doboj
600 €
09.05.2022 19:01

Куманово / Куманово

Trudbenik Doboj ispraven
samo elektro motor fali
go ukradoa Cigani
Elekto motor imase 5kw
960 obartai

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078348055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам