1 / 12
ZIMSKI KOMPLETI SO TERMO IZOLACIJA TREK CUBE SCOTT MERIDA
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 21:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi zimski kompleto so termo izolacija CUBE TREK SCOTT FOCUS MERIDA KTM GIANT SPECIALIZED I MN DRUGI

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам