1 / 2
Povolno se prodavaat placevi VInica
28 €
Цената не е фиксна
17.10.2021 20:36

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

574 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Mnogu povolno prodazba na pet placevi vo mesto vikano Ila! Slobodni se 5 placa koi ne se preckrtani na slikata.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
078309852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам