1 / 12
Izrabotka na stalazi, komodi, masichki i dr elementi.
1 €
21.09.2022 18:30

Прилеп / Прилеп

✅ Изработка на масички, комоди, полици, сталажи за цвеќе и други декоративни елементи од метал и дрво(иверица или медијапан), исто така може и изработка само на металната конструкција(ногари) од било која маса или друг елемент. Може да се изработат и други елементи со ваши димензии и боја по ваша желба. Повеќе информации на моб.
❗(Сите елементи што се на сликите може да се изработат и со ваши димензии).

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078376639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам